Contacteer ons

Heb je een vraag voor ons?

Wil je graag een project voorstellen of meer informatie ontvangen? Voor al deze vragen kan je ons contactformulier invullen. We contacteren je zo snel mogelijk.

Commerciƫle vragen

Elke De Baets

Elke De Baets

Business Developer elke.debaets@odas.be 0489 51 65 95
Els Steelandt

Els Steelandt

Commercieel verantwoordelijke els.steelandt@odas.be 0487 39 67 22
Bart Van Biervliet

Bart Van Biervliet

Manager diensten bart.vanbiervliet@odas.be 0498 92 91 78
Glenn Vandamme

Glenn Vandamme

Commercieel verantwoordelijke Groen glenn.vandamme@odas.be 0488 88 81 38
Marc Dumarey

Marc Dumarey

Commercieel verantwoordelijke Schilderen marc.dumarey@odas.be 0491 86 27 76

HR en aanwerving

Maya Billiet

Maya Billiet

Trajectcoach | Horeca maya.billiet@odas.be 0489 99 28 72
Katelijne Risteyn

Katelijne Risteyn

Trajectcoach | Onthaal & Techn. dienst katelijne.risteyn@odas.be 0483 31 83 12
Victor Schatteman

Victor Schatteman

Trajectcoach | Metaal & de Kruiderie victor.schatteman@odas.be 0492 11 83 56
Nele Thys

Nele Thys

Trajectcoach | Food nele.thys@odas.be 0495 29 37 55
Michael Vandecasteele

Michael Vandecasteele

Trajectcoach | InMon, Poets & Enclaves michael.vandecasteele@odas.be 0490 45 39 99
Tiny Vandierenconck

Tiny Vandierenconck

Trajectcoach | Groen & Schilderen tiny.vandierendonck@odas.be 0491 71 83 38

Ben je geĆÆnteresseerd in een boeiende job in een maatwerkbedrijf? 

Bekijk onze vacatures